Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage
| Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés | Spa és relaxáció Szolárium |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage Les Trois-Îlets akár 4 vendéget is képes fogadni, és tengerparti elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a House of Sugar, egy 4 km-es távolságra. Az ingatlan szoláriummal várja a pihenni vágyó vendégeket.
A Pointe du Bout autóval körülbelül 10 percre, az Anse-à-l'Ane pedig elég közel található a Les Trois-Îlets városi nyaralótól. A Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage körülbelül 2 km-re van olyan természeti látnivalóktól, mint az Anse Dufour. A La Savane des Esclaves múzeum csaknem egy 15 perces kocsiútra van a Les Trois-Îlets városi szállástól.
A Les Trois-Îlets városi szállás kilátást nyújt a tengerre. A villa magába foglal egy fürdőszobát walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosított kényelme érdekében.
A Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage van egy teakonyha kávé/tea készítővel, hűtővel és üvegáruval, hogy a vendégek főzhessenek. A csupán 350 méter távolságra lévő La Case à Glace karibi ételeket kínál. A vendégek továbbá a Balaou buszállomást belátható közelségre találják az 1 fürdőszobás villától.
- Repülőterek
- Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repuloter24 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Füstérzékelők
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szolárium
- Szabadtéri fürdő
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage milyen messze van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől?
A Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage autóval 30 percre van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage kínálatából?
Igen, a Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Az ingatlan biztosít konyhát?
Ez az ingatlan kávé/tea készítővel, hűtővel és kenyérpirítóval felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a nyaraló nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage területén tartózkodunk?
Les Trois-Îlets nevezetességei közé tartozik a La Savane des Esclaves múzeum és a Musee de la Pagerie, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage területétől. Ezenkívül a Pointe du Bout (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage területén wellness-szolgáltatások?
A Maison En Residence Privee Avec Piscine Acces Plage villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a szoláriumban pihenhetnek.